NSR20F30NXT5G
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:onsemi
Category:Discretes
Description:Schottky Barrier Diode, 30 V, 2.0 A, Low IR DSN2 0603 Schottky Diode 30 V 2A