IPI50R350CPXKSA1
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Infineon
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 10A I(D), 500V, 0.35ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA