IPP111N15N3GXKSA1
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Infineon
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 83A I(D), 150V, 0.0111ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB