CSD17307Q5A
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Texas Instruments
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 73A I(D), 30V, 0.0173ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET