BSZ096N10LS5ATMA1
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Infineon
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 11A I(D), 100V, 0.0096ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET