BSC029N025SG
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Infineon
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 24A I(D), 25V, 0.0045ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET