BUK964R7-80E,118
In Stock
See product data sheet for exact product image.
Manufacturer:Nexperia,NXP Semiconductors
Category:Discretes
Description:Power Field-Effect Transistor, 120A I(D), 80V, 0.0047ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET